Duyurular
 REÇETELİ SATIŞ GÜNCELLEMESİ; Tarım Bakanlığınca 01.01.2009 tarihinden itibaren reçeteli satış sistemine girileceği duyurulmuştur. Bayilerimizin yeni sisteme uyumlu çalışabilmeleri için, WEBTARIM sisteminde reçeteli sisteme uyum güncellemeleri tamamlanmıştır. Önemle duyurulur.
  17.06.2019


 Bayi Girişi
 Kullanıcı Adı
 Parola
-

 Toptancı Girişi
 Kullanıcı Adı
 Parola
-

 İl Sorumlusu Girişi
 Kullanıcı Adı
 Parola
-
 

Tarım - Gıda Güvenliğinde AB Standartlarına Geçiliyor
  

   Tarım ve Köyişleri Bakanlığı "Türkiye'de Gıda Güvenliği ve Kontrol Sisteminin Yeniden Yapılandırılması ve Güçlendirilmesi Projesi" ile AB standartlarına geçiyor. Proje, gıda denetimlerinin AB standartlarında gerçekleştirilmesini amaçlıyor.

   Gıda güvenliği bilgi sisteminin oluşturulacağı projeyle, ilgili birimler arasında hızlı bir iletişim ve koordinasyon sağlanacak. Proje ayrıca gıda denetçilerine özellikle son günlerde gündemde olan kızartma yağları gibi insan sağlığına risk teşkil eden gıda maddelerinin gıda güvenliği açısından uygunluğunun tespiti gibi konularda anında karar verme imkânı da getiriyor.

   "Türkiye'de Gıda Güvenliği ve Kontrol Sisteminin Yeniden Yapılandırılması ve Güçlendirilmesi Projesi" Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Nihat Pakdil, Koruma Kontrol Genel Müdürü Muzaffer Aydemir, tarım il müdürleri ve çok sayıda üst düzey bürokratın katıldığı bir toplantı ile kamuoyuna tanıtıldı. Ankara Tarım İl ... Genişlet 

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk siz olun.  
  Toplam 1 kayıt bulundu
 
 


 


Yeni Katılanlar
- SEDA OK
- Mehmet Ali KAYA
- Meral YILDIRIM
- nilay kendir
- Özlem GÜLER

İşlem Sıralaması
 1) ULA ZİRAAT ODASI        
 2) MUSTAFA MURAT CAN       
 3) İLHAN BODUR       
 4) RIZKULLAH GÜMÜŞ - CUMA OZANCLI       
 5) SÖKE TOPRAK TARIM       

Galeriden Seçmeler
40 KB

İstatistikler
 
  Bugün Açılan Sayfa: 15
 
  Toplam Açılan Sayfa: 45141
 
 
  Sayfa 0.447 saniye'de oluşturuldu