Duyurular
 REÇETELİ SATIŞ GÜNCELLEMESİ; Tarım Bakanlığınca 01.01.2009 tarihinden itibaren reçeteli satış sistemine girileceği duyurulmuştur. Bayilerimizin yeni sisteme uyumlu çalışabilmeleri için, WEBTARIM sisteminde reçeteli sisteme uyum güncellemeleri tamamlanmıştır. Önemle duyurulur.
  17.06.2019


 Bayi Girişi
 Kullanıcı Adı
 Parola
-

 Toptancı Girişi
 Kullanıcı Adı
 Parola
-

 İl Sorumlusu Girişi
 Kullanıcı Adı
 Parola
-
 

Tarım - Tarım makinalarında KDV oranı yüzde 8 oldu!.
  

Yüzde 10 KDV indirimi Resmi Gazete'de yayınlandı... Bakanlar Kurulunun, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe giren kararı ile KDV oranlarında değişikliğe gidildi.

Buna göre, turizm sektöründeki KDV oranının yüzde 8'e indirilmesinin ardından, geceleme hizmetine aracılık eden seyahat acentalarının komisyonları da yüzde 18'den 8'e çekildi.

Düzenlemeyle, otel, motel, pansiyon ve benzeri konaklama tesislerinde sunulan geceleme hizmetinde 1618 sayılı Kanun hükümlerine göre Kültür ve Turizm Bakanlığından işletme belgesi almış seyahat acenteleri tarafından müşteriye aktarılan geceleme hizmeti tutarı ve bu hizmete ilişkin aracılık bedellerine de, konaklama tesislerinde verilen geceleme hizmetlerinin ait olduğu oran uygulanacak.

Konaklama tesislerinde geceleme hizmetinden yararlanmayanlara verilen tüm hizmetler ile geceleme hizmetiyle beraber verilen ancak ayrıca belgelendirilen ya da geceleme hizmetine ait belgede ayrıca fiyatlandırılan hizmetler bu sıra kapsamında yer ... Genişlet 

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk siz olun.  
  Toplam 1 kayıt bulundu
 
 


 


Yeni Katılanlar
- SEDA OK
- Mehmet Ali KAYA
- Meral YILDIRIM
- nilay kendir
- Özlem GÜLER

İşlem Sıralaması
 1) ULA ZİRAAT ODASI        
 2) MUSTAFA MURAT CAN       
 3) İLHAN BODUR       
 4) RIZKULLAH GÜMÜŞ - CUMA OZANCLI       
 5) SÖKE TOPRAK TARIM       

Galeriden Seçmeler
46 KB
Duvar Kağıdı

İstatistikler
 
  Bugün Açılan Sayfa: 19
 
  Toplam Açılan Sayfa: 45145
 
 
  Sayfa 0.376 saniye'de oluşturuldu