Duyurular
 REÇETELİ SATIŞ GÜNCELLEMESİ; Tarım Bakanlığınca 01.01.2009 tarihinden itibaren reçeteli satış sistemine girileceği duyurulmuştur. Bayilerimizin yeni sisteme uyumlu çalışabilmeleri için, WEBTARIM sisteminde reçeteli sisteme uyum güncellemeleri tamamlanmıştır. Önemle duyurulur.
  28.02.2020


 Bayi Girişi
 Kullanıcı Adı
 Parola
-

 Toptancı Girişi
 Kullanıcı Adı
 Parola
-

 İl Sorumlusu Girişi
 Kullanıcı Adı
 Parola
-
 

Tarım - Tarımsal Kuraklıkla İlgili Taraflar Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nda Bir Araya Geldi
  

7 Ağustos’ta Bakanlar Kurulu’nca alınan ve resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Tarımsal Kuraklıkla Mücadele ile Kuraklık Yönetimi Çalışmalarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Karar” a dayanarak oluşturulan “Tarımsal Kuraklık Yönetimi Koordinasyon Kurulu” ilk toplantısını Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Müsteşarı Vedat Mirmahmutoğulları’nın başkanlığında gerçekleştirdi.

Tarımsal kuraklıkla ilgili kamu ve sivil toplum örgütlerinden temsilcilerin bir araya geldiği toplantının açılışında bir konuşma yapan Müsteşar Vedat Mirmahmutoğulları, Teknik olarak 112 milyar metreküp su rezervine sahip olan Türkiye’nin bu miktarın 40 milyar metreküplük bir kısmını kullanabildiğini söyledi. Kullanılabilir bu miktarın da %90’a yakın kısmının salma sulama gibi suyu israf eden ve toprağı verimsizleştiren bir sulama yöntemiyle israf edildiğine değinen Müsteşar Mirmahmutoğulları, bu sorunun ... Genişlet 

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk siz olun.  
  Toplam 1 kayıt bulundu
 
 


 


Yeni Katılanlar
- SEDA OK
- Mehmet Ali KAYA
- Meral YILDIRIM
- nilay kendir
- Özlem GÜLER

İşlem Sıralaması
 1) ULA ZİRAAT ODASI        
 2) MUSTAFA MURAT CAN       
 3) İLHAN BODUR       
 4) RIZKULLAH GÜMÜŞ - CUMA OZANCLI       
 5) SÖKE TOPRAK TARIM       

Galeriden Seçmeler
38 KB
Duvar Kağıdı

İstatistikler
 
  Bugün Açılan Sayfa: 59
 
  Toplam Açılan Sayfa: 130
 
 
  Sayfa 0.206 saniye'de oluşturuldu