Duyurular
 REÇETELİ SATIŞ GÜNCELLEMESİ; Tarım Bakanlığınca 01.01.2009 tarihinden itibaren reçeteli satış sistemine girileceği duyurulmuştur. Bayilerimizin yeni sisteme uyumlu çalışabilmeleri için, WEBTARIM sisteminde reçeteli sisteme uyum güncellemeleri tamamlanmıştır. Önemle duyurulur.
  23.02.2019


 Bayi Girişi
 Kullanıcı Adı
 Parola
-

 Toptancı Girişi
 Kullanıcı Adı
 Parola
-

 İl Sorumlusu Girişi
 Kullanıcı Adı
 Parola
-
 

 - WEBTARIM 1. YILINI DOLDURDU
  

Negatif Bilgisayar Hizmetleri bünyesinde 2006 yılı başında başlayan yazılım çalışmaları sonucunda Tarım Bakanlığından onay alan WEBTARIM Zirai İlaç Online Takip Sistemi 1.yaşını doldurdu.
Tarım Bakanlığının zirai ilaç satışlarını kayıt altına almak amacıyla başlattığı Barkod Projesi, sektöre yeni bir heyecan getirdi. Ancak yazılım ve firma kaynaklı sorunlar üzerine firmamız yazılım ve meslek alanında tecrübeli ekibimizin yoğun çalışmaları sayesinde alanında ilk internet tabanlı sistemi geliştirmiştir.
Halen 15 ilde iki yüzeyakın bayi tarafından tam müşteri memnuniyeti ile kullanılmaktadır. Sistemimiz ayrıca İl ve ilçe Tarım Müdürlüklerindeki teknik elemanlarada online veri alma imkanı sağlamıştır.
Bu vesile tüm kullanıcı bayi arkadaşlara bize verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz.

 
Yorumlar  Yorum Yap    

 Gönderen  Ayşegül ANDİÇ
 Tarih  01.06.2007
 Yorum  Sayın ŞENEL, dileğiniz anlamlı ve önemli bir eksikliğe işaret eden bir husustur. Şu an Zirai İlaç Bayilerini tek çatı altına alan her hangi bir organizasyon olmamakla beraber, mühendis olan bayilerin üye olduğu Ziraat Mühendisleri Odası bu boşluğu doldurma çabası içindedir. Bir yazılım firması olarak böyle bir organizasyonun oluşması için yapacağımız çabalar yadırganabilirsede, üstümeze düşen bir görev varsa bizim hazır olduğumuzu belirtmek isterim.

 Gönderen  SABRİ ŞENEL
 Tarih  30.05.2007
 Yorum  YAPMIŞ OLDUGUNUZ BU HİZMETDEN DOLAYI TÜM WEBTARİM ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR EDERİM SİZDEN BEKLENTİMİZ TÜM İLAÇ BAYİLERİNİ DE ECZANELER GİBİ BİRLİK İÇİNDE TOPLANMASINI SAGLARSANIZ İLAÇ VE TOHUM SEKTERÜNDE OLAN REKABETİN DAHA DÜZENLİ OLMASI SAGLANMIŞ OLUR BAYİLER SADECE MÜŞTERİ KAPMAK İÇİN DEGİL ÇİFÇİLERE HİZMETLERİNİ DAHA DÜZGÜN VERİR ÇÜNKİ BU ÜLKENİN GELECEGİ KALKINMASI TARIMLA OLACAKTIR BİZLER NE KADAR DÜZENLİ HİZMET VERİRSEK ÇİFÇİLERİMİZDE BİLİNÇLİ İLAÇ KULLANIR
 
 


 


Yeni Katılanlar
- SEDA OK
- Mehmet Ali KAYA
- Meral YILDIRIM
- nilay kendir
- Özlem GÜLER

İşlem Sıralaması
 1) ULA ZİRAAT ODASI        
 2) MUSTAFA MURAT CAN       
 3) İLHAN BODUR       
 4) RIZKULLAH GÜMÜŞ - CUMA OZANCLI       
 5) SÖKE TOPRAK TARIM       

Galeriden Seçmeler
38 KB

İstatistikler
 
  Bugün Açılan Sayfa: 77
 
  Toplam Açılan Sayfa: 35052
 
 
  Sayfa 0.233 saniye'de oluşturuldu